FORGOT YOUR DETAILS?

Dlaczego polskie zioła?

Polskie zioła

Polskie zioła z wybranych najczystszych regionów Polskitatry o nas

W naszych produktach znajdują się tylko składniki najwyższej jakości. Pochodzą one tylko z wybranych, najczystszych regionów Polski, wprost z natury lub hodowli spełniających najwyższe normy, od certyfikowanych producentów. Zbierane zgodnie z rytmem ich wzrastania, w odpowiednim momencie dnia i porze roku w zależności od późniejszego przeznaczenia. Mamy pewność, że efektem naszej pracy jest oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości produktów.

 

Dlaczego wybrać polskie zioła?

 

 

Zachowanie wielowiekowej tradycji

Działanie ziół i ich poszczególnych części ściśle związane z wielowiekowymi recepturami ich przygotowaniaapothecary

W naszych produktach znajdą państwo składniki, których działanie i skuteczność oraz sposób przygotowania opisywane są w fachowej literaturze zielarskiej i poparte wielowiekową tradycją w sztuce zielarskiej. Stosujemy i zalecamy przyrządzanie tylko tych części roślin, których przyrządzenie w odpowiedni sposób gwarantuje ich skuteczne działanie. Wszystkie wskazówki i opisy znajdziecie Państwo na naszym blogu i w artykułach. Do oferowanych produktów dołączamy harmonogram kuracji i sposób dawkowania, bo tylko odpowiednio przyrządzone i stosowane zioła działają skutecznie.

 

Przygotowanie ziół do picia

Zioła o nadzwyczajnej mocy

 

 

Niepowtarzalne mieszanki ziołowe

Idealne rozwiązania dla współczesnych dolegliwościmieszanka 4

W ofercie naszego sklepu zielarskiego nie brakuje oryginalnych mieszanek ziołowych, które przygotowujemy w oparciu o wiedzę i tradycję zielarską. Zachęcamy do ich stosowania, staramy się odnaleźć rozwiązania dla współczesnych potrzeb i problemów pojawiających się w otacząjącej nas rzeczywistości czerpiąc z wielopokoleniowej tradycji popartej współczesnymi badaniami naukowymi. Znajdziecie u nas Państwo specjalnie opracowaną mieszankę „dla programistów” , niezbędną dla „ rzucających palenie” czy dla najmłodszych „na bolesne ząbkowanie”.

 

Suplementy diety czy zioła?

Zioła o nadzwyczajnej mocy

TOP