FORGOT YOUR DETAILS?

O Herbal Leaf (Ziołowy Listek)

Zielarstwo i ziołolecznictwo są dziedzinami wiedzy niezwykle przydatnymi w codziennym życiu każdego człowieka. Nasza firma dzięki wiedzy, kompetencjom i doświadczeniu przekazywanemu od pokoleń, a także dzięki ciągłemu poszukiwaniu i odkrywaniu oferuje Państwu produkty najwyższej jakości będącej owocem naszej codziennej pracy. Z pasją i najwyższą starannością dzielimy się z Państwem wiedzą, dzięki której każdy z naszych odbiorców może w naturalny sposób dbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i swoich najbliższych, pamiętając o tym, że to co niezmienne i tradycyjne w przypadku zielarstwa oznacza pewność i bezpieczeństwo.

Najczystsze polskie rejony

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo porady i często zaskakujące zastosowania najbardziej znanych i powszechnie stosowanych ziół i roślin leczniczych, znajdziecie tam Państwo również informacje o roślinach mniej znanych, lub o których zastosowaniach z czasem zapomniano, a które okazują się ratunkiem przy wielu dolegliwościach i powszechnych potrzebach naszego organizmu.

Oferujemy Państwu porady, wskazówki a także artykuły dotyczące zastosowań roślin leczniczych, opisujemy zasady działania i na konkretnych przykładach, często własnych doświadczeniach, pokazujemy jak skuteczne i pomoce są zioła w zwykłych i niezwykłych dolegliwościach naszego ciała. Oferujemy Państwu:

  • zioła
  • gotowe mieszanki
  • akcesoria do przyrządzania ziół

Każdy z naszych klientów może znaleźć dla siebie odpowiedni produkt, mamy w ofercie produkty dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób starszych i młodszych, z obniżoną odpornością lub mających problemy z żołądkiem. Nasze produkty są również fantastycznym pomysłem na prezent, pokażmy naszym bliskim, że ich zdrowie jest naszym priorytetem.

Zachęcamy do korzystania z naszych mieszanek i ziół, zdrowie jest bezcenne, to bardzo ważne by dbać o swoje zdrowie.

Miejsca, w którym rosną zioła wykorzystywane w produktach, które oferujemy są zbierane na obszarach oddalonych od zakładów przemysłowych, ruchliwych dróg i dużych miastach, w najczystszych rejonach Polski. Ziołowy surowiec uzyskujemy od wiarygodnych producentów o stabilnej pozycji na rynkach krajowych i zagranicznych. Obok surowców zebranych ze stanu naturalnego wykorzystujemy także zioła uprawiane w gospodarstwach ekologicznych, zwłaszcza dotyczy to gatunków, które są zagrożone.

Zioła są zbierane w optymalnym okresie dla każdego gatunku, ze szczególnym uwzględnieniem dla tych części roślin, które są zbierane. Nasi dostawcy kontrolują jakość surowców od wzrostu do zbioru, w celu uzyskania produktu spełniającego wszystkie rygorystyczne wymagania jakościowe.

TOP